Neúspěchy

I přesto, že se snažíme náš volební program neustále naplňovat, ne vše se nám dosud daří podle našich představ. I vzhledem k tomu, že naši kandidáti nemají v zastupitelstvu většinu, musíme počítat s tím, že občas nebude možno naše plány a sliby naplnit.

Dosud se nám nedařilo v následujících oblastech:

  • Nepodařilo se nám získat funkci místostarosty v zastupitelstvu i přesto, že naši kandidáti získali ve volbách do zastupitelstva 3 ze 7 mandátů a i přesto, že jsme všemi svými hlasy podpořili na funkci starosty kandidáta z jiného politického subjektu.
  • Nepodařilo se nám přesvědčit ostatní zastupitele, aby se vzdali svých odměn ve prospěch rozpočtu obce Trnová – tak, aby finance mohly být využity pro blaho občanů.
  • Ne vždy se nám daří efektivně komunikovat v zastupitelstvu tak, abychom dosáhli včasného zařazení našich bodů do programu zasedání. Tím se může zasedání pro občany stát zdlouhavým a méně přehledným. Za tuto skutečnost se omlouváme a budeme se snažit o nápravu.
  • Nepodařilo se nám získat místo administrativního pracovníka na obecním úřadě. I přesto, že náš kandidát pan Opolecký splňoval všechny předpoklady, nebyl na uvedenou pozici vybrán.
  • Zatím se nám nepodařilo prosadit jednání zastupitelstva s renomovanou právnickou kanceláří ve věci určení vlastnictví infrastruktury obce ani prosadit právní zastupování obce a občanů trnové ve věci úpravy ceny vodného a stočného v roce 2014 a 2015.
  • Nepodařilo se nám dosáhnout zahájení auditu činnosti předchozích zastupitelstev.
  • Nepodařilo se nám i přes opakované urgence získat některé potřebné dokumenty pro naplnění našich volebních slibů a možnost do hloubky se zorientovat v obecní problematice.
Facebooktwitter

Sdružení nezávislých kandidátů v obci Trnová – Praha západ